یک شنبه 30 شهریور 1399 - ساعت 00:53:58
1396/11/25 در ساعت 09:47:51

قرعه کشی جشنواره سامانه "بام" بانک ملی ایران در باشگاه آجودانیه

مراسم قرعه کشی این جایزه در باشگاه آجودانیه با حضور مدیرعامل، آقای برات کریمی عضو هیات مدیره، مدیران ارشد، کارکنان و مشتریان برگزار شد.

قرعه کشی جشنواره سامانه "بام" بانک ملی ایران  در باشگاه آجودانیه

قرعه کشی از میان مشتریانی که از ابتدای آبان ماه تا پایان دی ماه در این سامانه عضو شده و نیز مشتریان عضو سامانه بام به شرطی که حداقل یک نفر را به عنوان عضو جدید در این سامانه معرفی و ثبت نام کرده بودند، برگزار شد و طاهره عباس زاده از مشهد به عنوان برنده یک دستگاه رنو کپچر انتخاب شد.

مدیرعامل بانک ملی ایران در این مراسم گفت: آمار موجود نشان می دهد شعبی که میزان معرفی سامانه بام در آن بیشتر بوده، خلوت تر شده اند و کارکنان آن می توانند به سایر امور شعبه بپردازند.
دکتر محمدرضا حسین زاده با بیان این که امروز بانک ملی ایران یک بانک مدرن، پیشرو و حرفه ای است، اظهار کرد: بام و بله در فضای مجازی و کارت سکه، طرح ویژه مسکن و بانک آفیسر نمونه های موفق اجرای بانکداری مدرن در بانک ملی ایران است.
وی ادامه داد: خلاقیت و نوآوری در بانک ملی ایران موج می زند و ما تلاش کرده ایم با استفاده از توان و دانش داخلی و خارجی، آنها را به محصولات متنوع مشتری پسند تبدیل کنیم.
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: با رونمایی از محصولات تازه بانک در شش ماهه نخست سال آینده، تحولی جدی در نظام بانکی ایجاد خواهد شد.
«بام» سامانه ای است که مشتریان بانک ملی ایران می توانند با آن بخش قابل توجهی از نیازهای بانکی خود را برطرف کنند.
 
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%